Partneři

Generální partner

Společnost ICZ a.s. byla vytvořena roku 1997 spojením předních IT firem v České a Slovenské republice. Ty na trhu působily vesměs od počátku devadesátých let a již tehdy hrály v oboru významnou roli. Propojením s dalšími subjekty vznikl v průběhu následujících let koncern - skupina ICZ. V rámci střední Evropy dnes patří ICZ a.s. i další společnosti sdružené do skupiny ICZ mezi významné dodavatele aplikačního programového vybavení, návrhu a implementace infrastruktury a řešení bezpečnosti informačních systémů.

Práce společností skupiny ICZ je postavena na budování dlouhodobého vztahu se zákazníkem. Při návrhu řešení je klíčem důkladné pochopení potřeby zákazníka a porozumění jeho vnitřním procesům, cílem pak zvýšit efektivitu zákazníkova podnikání.

Řešení, která skupina ICZ svým zákazníkům poskytuje, sahají od analýz a konzultací přes klasické dodávky informačních systémů až po kompletní převzetí sítě včetně vnitropodnikového systému na bázi svěřené správy. Obsahově pokrývají oblasti aplikačního programového vybavení, systémové integrace, bezpečnosti, komunikace, infrastruktury a správy dokumentů.

Produkty a služby společnost poskytuje pro odvětví veřejné správy, zdravotnictví, telekomunikací, energetiky, dopravy, obrany, financí, výroby a logistiky.

Hlavní partner

Voláte, píšete nebo brouzdáte s námi po internetu už od roku 1996. Začínali jsme jako Paegas a roku 2002 vystoupili na mezinárodní úroveň coby T-Mobile. Dnes je s námi 6 milionů zákazníků a díky nim jsme jedničkou na českém mobilním trhu se silnou pozicí integrovaného ICT operátora. Věříme, že technologie má lidem hlavně zjednodušovat a zpříjemňovat život. A že s „našimi lidmi“ se toho dá dosáhnout. Proto o své zaměstnance neustále pečujeme, což nám jako zaměstnavateli vyneslo i spoustu ocenění jako například Zaměstnavatel roku i desetiletí, Firma roku: Rovné příležitosti, ceny Via Bona za zapojování zaměstnanců do dárcovství a dobrovolnictví. Získali jsme také řadu odborných ocenění za inovativní ICT řešení – například v anketě IT projekt roku. V roce 2012 časopis World Finance vyhlásil T-Mobile Czech Republic Nejlepším mobilním operátorem ve východní Evropě. Navíc jsme hrdým organizátorem projektu Rozjezdy roku, celorepublikového programu podpory začínajících podnikatelů.

Součástí naší firemní DNA je odvaha ke změnám, proaktivní přístup k zákazníkům a fakt, že nás to spolu v našem týmu baví. Jestli ti je naše firemní kultura blízká a myslíš, že bys k nám zapadnul/a, neváhej a dej nám o sobě vědět. Získáš tak nejen skvělý tým kolegů, ale i mnoho dalších výhod, které práce ve firmě posedlé novými technologiemi přináší. A nejen takových těch klasických (5 týdnů dovolené, stravenky, pravidelné bonusy…). Když totiž budeš chtít, můžeš u nás klidně pracovat z domova, vybrat si benefity podle svého gusta nebo pořídit pro rodinu a přátele volání i internet za lepší cenu. A samozřejmě podporujeme i zdravý životní styl a rozvoj našich kolegů. Nejlepší ale bude se o tom přesvědčit na vlastní kůži :)

Partneři

AMI Praha a.s. - Jsme flexibilní softwarová společnost, která klade důraz na praktická, bezpečná a efektivní řešení. Zabýváme se především bezpečností IT a podporou podnikových procesů. Jsme lídři v oblasti identity a access managementu v České republice.

Na trhu působíme již 20 let a našim klientům poskytujeme profesionální služby a individuální přístup. Společně s nimi se vždy snažíme nalézt vysoce použitelná a funkční řešení, která zjednodušují práci, snižují náklady a zvyšují bezpečnost a zisk. Výsledkem naší práce jsou desítky spokojených klientů a řada prestižních ocenění.

Mezi naše klienty se řadí Avast Software, Česká pošta, Česká televize, ČEZ, Energetický a průmyslový holding, Hyundai, Magistrát hlavního města Prahy, Peugeot, Raiffeisenbank, UniCredit Bank Czech Republic a mnoho dalších.
Společnost pro projektové řízení, o. s. (SPŘ) je člensky největší organizací profesionálních projektových manažerů v České republice. SPŘ je neziskovou organizací a největší odbornou, mezinárodně uznávanou autoritou v otázkách projektového řízení a řízení prostřednictvím projektů v České republice, a to nezávisle  na existenci odlišných standardů a metodik. SPŘ sdružuje projektové manažery všech uznávaných standardů a metodik a sama certifikuje dle standardů International Project Management Association (IPMA®). 
Symphera je školicí a poradenská společnost se zaměřením na projektové řízení. Našim zákazníkům přinášíme zkušenost. Tato zkušenost je spojením celosvětově uznávaných standardů a nejlepších praxí. Dodáváme školení a konzultace do mnoha evropských zemí, ve kterých jsme vyškolili přes tisícovku projektových manažerů.

Mezi naše klienty patří společnosti: ČSOB, ING, CBRE, CETELEM, ČS, Equa bank, AXA, Citibank Europe plc, Acision, CGI, Oracle, HEWLETT-PACKARD, IBM, Ness Technologies, Datasys, Atos IT Solutions and Services, Capgemini, Kapsch, Fujitsu Siemens, ERICSSON, SOFTIP, T-Mobile, T-Systems, Vodafone, Orange, France Telecom, Deutsche Telecom AG, Deloitte, PricewaterhouseCoopers, KPMG, DHL, RadioFreeEurope, Fakultní nemocnice Ostrava, Kvados, AVX, ARBES Technologies, ALEF NULA, ALGOTECH, 3M Česko, CEITEC, Economia, McDonald´s, MAKRO Cash & Carry ČR, Kraft Foods CR, Kaufland DE, TNT Express, FTV Prima, Slovenský plynárenský priemysel, EVRAZ VÍTKOVICE STEEL a mnoho jiných firem.
DigiMates - Hledáte IT profesionály do svého týmu? Rádi vám pomůžeme. Jsme IT headhunteři. Vyhledáváme špičkové technology, experty i manažery, kteří pomáhají svými znalostmi a dovednostmi našim klientům vytvářet lepší svět. Co už jsme dokázali? Prohlédněte si příběhy některých z nich v našem virtuálním městečku. K vystopování těch nejlepších IT profesionálů používáme unikátní metodiku Autobahn Framework™.

V PM Consulting žijeme projektovým řízením. Ovlivňujeme podobu projektového řízení v ČR. Věříme, že kvalitní projektové řízení má smysl a pomáhá dosahovat stanovených cílů. 

Věříme, že kvalitní projektové řízení má smysl a pomáhá dosahovat stanovených cílů, proto:

Provozně ekonomická fakulta České zemědělské univerzity v Praze (PEF ČZU v Praze) je vzdělávací a vědecká instituce, která v souladu se zákonem o vysokých školách poskytuje vrcholné univerzitní vzdělání a rozvíjí tvůrčí, vědecké, pedagogické, sociální a kulturní činnosti v duchu národních, demokratických a humanitních tradic. Podílí se na přípravě vysokoškolsky vzdělané inteligence, přispívá k všestrannému rozvoji vzdělanosti.‘

Podporovatelé

Ptáte se, kdo je Projectman? Projekťákům pomáháme se rozvíjet a získávat nové znalosti. Poskytujeme čerstvé informace z oboru, šablony a nástroje pro efektivnější práci. Agregujeme nabídky všech kvalitních poskytovatelů školení, kurzů a setkání projektového řízení. Šíříme osvětu o našem oboru a usilujeme o rozvoj projektového řízení v České republice.
Česká komora PMI je lokální komunitou Project Management Institute (PMI). Sdružuje zejména profesionály pracující s rodinou standardů kolem Project Management Body of Knowledge (PMBOK). Jejím posláním je vědomá, aktivní a soustavná podpora projektového řízení v České republice. Pro profesionály v projektovém managementu pořádá přednášky, besedy u kulatého školu, neformální networkingové akce a svým členům nabízí i odborné poradenství a pomoc s přípravou na vybrané certifikace.