Řečníci

Michal Korf

Michal Korf

Volkswagen Financial Services

https://www.vwfs.cz

Michal aktuálně působí na pozici Business Project Lead ve společnosti Volkswagen Financial Services CZ, kde je zodpovědný za zavedení nového obchodního informačního systému.

Dále působí jako Programový ředitel v Komoře projektových manažerů. Michal má zkušenosti s projektovým řízením i ze společností jako je např. CETELEM ČR a.s. a Cetelem SK a.s.

Michal vystudoval Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze. Svou kariéru zahájil v oblasti procesního řízení, kde se věnoval návrhům a implementaci nových procesů a postupem času pak začal jednotlivé realizace řídit v roli projektového manažera. Za svou kariéru nasbíral zkušenosti s řízením lokálních i mezinárodních projektů, řízením projektových kanceláří, implementací projektových metodik a procesním řízením.

 

Přednáška „Projekťákem ve 25? Zapomeňte!“

Jste mladí, těsně po škole a chcete řídit projekty? Připravte se na těžký střet s realitou. Na přednášce se chci zaměřit na problémy, kterým budete pravděpodobně čelit při nástupu do prvních zaměstnání. Setkáte se s nerealistickým očekáváním generace „Millennials“. Budete čelit výzvám, které na vás budou klást společnosti a zjistíte, že k dobrému řízení projektů je potřeba více, než jen znalost teorie. Jaké výzvy na vás v praxi čekají, a jak se s nimi nejlépe poprat? To vše se dozvíte na přednášce.