Další konference PMcon se nazadržitelně blíží! Již šestý ročník akce se uskuteční 31. května 2019 v prostorách Nové budovy ČVUT v Praze - Dejvicích. Nosným tématem bude tentokrát leadership a aplikace jeho principů při každodenním řízení projektů. Na letošním PMconu vystoupí během 4 přednášek a 7 workshopů celkem 18 hostů. Budete mít jedinečnou příležitost setkat se se zástupci významných firem, jako jsou například STRV, Česká spořitelna, Accenture, T-Mobile, Ackee, itelligence, Projectman, Symphera a další.

Konference PMcon by nemohla vzniknout bez týmu nadšených lidí, kteří na ní v průběhu roku pracují. Náš tým sice není nijak zvlášť početný, zato velmi různorodý – studenti, budoucí magistři, již pracující… zkrátka od každého něco! Přečtěte si krátké rozhovory s některými ze členů organizačního týmu PMconu 2019 a zjistěte, co je na konferenci baví, co podle nich může účastníkům přinést, a jaký je jejich osobní pohled na leadership.

V pátek 25. května 2018 se již po páté uskutečnila konference o projektovém řízení PMcon! U příležitosti tohoto jubilejního ročníku si organizátoři konference vzali na paškál téma digitální věk, které se dotýká nás všech a zdaleka se nevěnovali jen IT, jak by se na první dojem mohlo zdát. Jak celá akce proběhla? O tom vám více poví následující řádky.

Konference se uskutečnila ve Studijním a informačním centru České zemědělské univerzity v Praze, kde ji během jediného dne navštívilo téměř 200 účastníků z řad studentstva, odborníků z praxe i široké veřejnosti.

Pátý ročník konference PMcon se uskuteční 25. května 2018 v prostorách SIC ČZU v Praze. Letošní ročník nese podtitul „PMcon 5.0 – Projekťák v digitálním věku“ a seznámí vás s příležitostmi a nástrahami digitálního věku, se kterými se projektový manažer může setkat. Rozhodně nebude řeč jen o nástrojích a technologiích, těmi to jen začíná. Konference bude o sdílení zkušeností a poznatků z oboru a pomůže vám navázat řadu nových kontaktů se zaíjmavými lidmi a odborníky, kteří jsou tahouny ve světě projektového řízení.

Na letošním PMconu vystoupí během 4 přednášek a 9 workshopů celá dvacítka odborníků v oboru projektového řízení. Na přednáškách a worshopech budete mít jedinečnou příležitost setkat se se zástupci významných firem, jako jsou například Wüstenrot, Vodafone, Accenture, Česká spořitelna, Microsoft, ČSOB, Komix a další. 

Současně s PMconem bude v přilehlých prostorách probíhat i veletrh pracovních příležitostí TalentMagnet, kde můžete najít zajímavou stáž či práci. Letos budou "přitahovat" talenty například ICZ, DigiMates, Accenture, Česká spořitelna, Komix, Česká komora PMI, 2N nebo Notix. Na TalentMagnet máte možnost zavítat buď během jedné z přestávek v programu konference a nebo zcela nezávisle, veletrh je otevřen i pro širokou veřejnost. Více o samotné události na Facebooku zde.

S radostí dáváme na vědomí, že právě dnes se otevírají registrace na jubilejní pátý ročník konference PMcon! Letošní konference se uskuteční 25. května 2018 v prostorách Studijního a informačního centra České zemědělské univerzity v Praze a ponese podtitul „Projekťák v digitálním věku“.