Blog

PMcon 2019 klepe na dveře! Na co se můžete těšit?

Další konference PMcon se nazadržitelně blíží! Již šestý ročník akce se uskuteční 31. května 2019 v prostorách Nové budovy ČVUT v Praze - Dejvicích. Nosným tématem bude tentokrát leadership a aplikace jeho principů při každodenním řízení projektů. Na letošním PMconu vystoupí během 4 přednášek a 7 workshopů celkem 18 hostů. Budete mít jedinečnou příležitost setkat se se zástupci významných firem, jako jsou například STRV, Česká spořitelna, Accenture, T-Mobile, Ackee, itelligence, Projectman, Symphera a další.

A na co vše se můžete těšit? Níže malá ochutnávka z programu:

  • JAKUB PLAS, který aktuálně řídí expanzi STRV v Evropě a je také spoluzakladatelem Ordr.cz nebo Maso Here, se v přednášce From zero to hero podělí o svůj životní příběh - jak se od svých počátků v roli vývojáře a projekťáka dostal až k budování firem, a jak se popasoval s výzvami, které si dříve neuměl ani představit.
  • S projektovými matadory PŘEMYSLEM MIKOU ze Symphery a KLÁROU NOVOTNOU z T-Mobile nahlédneme do Zákulisí úspěchu projektového manažera. Na přednášce nabídnou svůj pohled na to, co v praxi odděluje ty nejlepší projekťáky od těch dobrých, a poradí, jak na sobě dlouhodobě pracovat.
  • MICHAL JEŽDÍK patří mezi nejvýraznější postavy naší basketbalové historie. Bývalý ligový a reprezentační hráč, úspěšný trenér a také osobní kouč bude mluvit na téma Budování efektivních týmů. Jak v týmu nastavit prostředí vzájemné důvěry? Jak posilovat smysl pro týmovou spolupráci a zároveň využít silné stránky všech zúčastněných? Dozvíte se na jeho přednášce.
  • Školitel a konzultant VRATISLAV ČERMÁK si připravil workshop nazvaný Úspěch změny stojí na dobré komunikaci. Názorně ukáže, co změna spouští v naší hlavě, jak na ni reagovat, co v které fázi dělat a jak svůj tým změnou dobře provést.
  • Projektoví manažeři PETR SLOUPJAN DIVIŠ a JIŘÍ ŠŤOVÍČEK z Projectmana se zaměří na poskytování a přijímání zpětné vazby. Na workshopu s názvem Dodal jsi projekt pozdě! Ať se to už neopakuje! demonstrují dobré i špatné příklady a zamyslí se nad jejich možnými dopady.
  • Nevšední workshop má pro vás připraven MARTIN PŮLPITEL - CEO a spoluzakladatel Ackee - společně s kolegy MARKEM PŘIBÁNĚM, který v Ackee vede tým projekťáků, a JOSEFEM FRNKOU, projektovým manažerem a team leaderem testerů. Na účastníky čeká kooperační manažerská hra, jež slibuje tep alespoň 160 bpm. Dozvíte se také, jaké způsoby vedení týmů, motivace lidí a řešení konfliktů se jim osvědčily.

Zajímavých workshopů a přednášek na vás čeká celá řada. Medailonky všech řečníků a anotace jejich příspěvků najdete v sekci Program našeho webu. Chystáme pro vás také doprovodné aktivity. Během přestávek na kávu či oběd tak budete moci s odborníky prokonzultovat svůj LinkedIn profil, zasoutěžit si ve vědomostní hře o zajímavé ceny, nebo se dozvědět více o příležitostech dobrovolnictví v oboru.

Den nabitý informacemi pak završíme večerním networkingem v nedalekém Cafe Prostoru_, kde nebude chybět uvolněná atmosféra, občerstvení, již tradiční beerpongová bitva, ale hlavně příležitost se neformálně pobavit a navázat kontakty s lidmi z oboru, kteří řeší podobné profesní výzvy a problémy.

Pokud jste si ještě nezajistili své místo na PMconu 2019, už neváhejte a pořiďte si svou vstupenku!

Těšíme se na Vás!