Řečníci

Zbyněk Šlosar

Zbyněk Šlosar

Komora Projektových Manažerů

http://www.komorapm.cz

„Když chcete, aby se něco stalo, nestačí jen doufat. Když chcete, aby něco vzniklo, musíte to řídit. Můžete řídit různými způsoby, můžete vést, můžete inspirovat. A to mě baví, to dělám. Vedu, aby něco vzniklo. Mám rád výsledky s trvalou hodnotou.

Zbyněk je manažer s více než desetiletou praxí. Začínal jako PC administrátor, vlastnil a vedl vlastní společnost, působil v Unicorn Systems jako Projektový manažer a posléze Ředitel produkční divize a jeho posledním působištěm byl Košík.cz na pozici Provozní ředitel. Zbyněk také působí jako Prezident Komory projektových manažerů.

 

Přednáška „Moderní projekťák v éře AI“

Není snadné se orientovat ve všech nástrojích, které dnešního projektového manažera pronásledují na každém online rohu. „Top 10 project management software 2018“, „Best project management practise ever“, „All you need for managing a project in 10 seconds“. Umělá inteligence straší ústy nadšenců každého, že se stane nepotřebným, protože stroje přeberou vládu. Buzzwordy nebo realita? Jak se jako projekťák orientovat, na co se soustředit a jaké jsou mé zkušenosti? O to se s vámi s nadšením podělím na letošním PMconu.