Řečníci

Jana Martínková

Jana Martínková

Poločas nápadu

https://www.polocas-napadu.cz

Jana je tanečnice, improvizační herečka, organizátorka, začínající projekťačka a hlavně obrovský živel. Na VŠE studovala projektový management, finance a podnikovou ekonomiku. Její pracovní zkušenosti sahají do projektového řízení a marketingu. Ráda propojuje lidi, inspiruje a rozvíjí sebe i druhé. Baví ji pestrost a zkušení nových věcí.

Už přes 10 let se věnuje tanci. Díky improvizačnímu divadlu, Poločas nápadu, rozvíjí svou představivost, pohotovost, spolupráci a soustředěnost. Během účinkování zorganizovala hned několik představení a spolupořádala divadelní festival Improtřesk. Zároveň se jako hospodář spolku podílí na řízení celé skupiny.

 

Workshop „Překvapili tě? Improvizuj!“ (+Pavel Žák)

Došlo kafe! Vidíš, jak kolem pobíhají zmatení kolegové a ozývají se slova jako “Všichni tady umřeme”, “Tohle je konec”, “Já to dělat nebudu”. Jenže ty jsi v pohodě, protože sis na workshopu improvizace zlepšil schopnost, jak reagovat na nečekané situace. Hlavou ti proběhne, že si do deníčku večer napíšeš “další obyčejné úterý” a jdeš tu situaci v klidu vyřešit.