Řečníci

Pavel Žák

Pavel Žák

Poločas nápadu

https://www.polocas-napadu.cz

Pavel je ajťák, herec, improkouč, kytarista a profesionální sběratel odložených projektů. Živí ho informatika a jeho největší předností je obrovský potenciál řídících a organizačních schopností.

Na devítileté pouti po českém a zahraničním poli divadelní a aplikované improvizace nabral spoustu metod, jak dělat věci pohodlněji, ale přesto produktivně. Založil a nyní vede improvizační skupinu Poločas nápadu, která žije už pátým rokem! Působil ve výkonném výboru České improvizační ligy a čtyři roky organizoval divadelní festival Improtřesk, největší český festival improvizace. Nepravidelně vede workshopy improvizace na objednávku.

Profesní evergreen: #backend, #frontend, #GNULinux, #Python, #ECMAScript, #React, #Agile, #Scrum, #Kanban, #TeamLead[OT1] 

 

Workshop „Překvapili tě? Improvizuj!“ (+Jana Martínková)

Došlo kafe! Vidíš, jak kolem pobíhají zmatení kolegové a ozývají se slova jako “Všichni tady umřeme”, “Tohle je konec”, “Já to dělat nebudu”. Jenže ty jsi v pohodě, protože sis na workshopu improvizace zlepšil schopnost, jak reagovat na nečekané situace. Hlavou ti proběhne, že si do deníčku večer napíšeš “další obyčejné úterý” a jdeš tu situaci v klidu vyřešit.