Řečníci

Romana Mareth

Romana Mareth

itelligence

Romana je velmi zkušená projektová manažerka s obrovskou vůdčí schopností. Otevřenou komunikaci s týmem staví nad předepsané návody a metodiky, bez nichž by se však úspěšné projekty neobešly. 

Zkušenosti z oboru projektového řízení získávala ve společnostech jako je Siemens kolejová vozidla, Deloitte nebo O2. Kromě řízení projektů se věnuje implementaci metodik projektového řízení a školení. Aktuálně zavádí a školí metodiku řízení IT projektů ve Škoda Auto. V současnosti působí na pozici Head of Project and Resource management ve společnosti itelligence, kde vede tým juniorních i seniorních projektových a servisních manažerů. Součástí její odpovědnosti je i dohled nad realizací celého portfolia projektů, včetně mezinárodního implementačního projektu SAP v Srbsku.

 

Přednáška „Ready - Steady - GO!“ 

Připravte sebe i své okolí na to, že se zapojujete do řízení projektu, že se stáváte součástí týmu a součástí celé firmy! Co doporučuji udělat a čemu se raději vyhnout? Co vás může potkat v seniornějším kolektivu? Co můžete udělat pro to, aby vás kolegové přijali do týmu a respektovali jako svého kolegu - juniora? Zkušenosti si musíte odžít sami, ale doporučení ostatních můžete využít pro urychlení vašeho procesu učení se. Předám pár rad ze svých vlastních "Lessons Learned", které můžete využít i pro svoje začátky v projektové praxi.