Řečníci

Michal Ježdík

Michal Ježdík

Česká Basketbalová Federace

https://www.cbf.cz

Patří k největším postavám naší basketbalové historie. Je bývalým ligovým hráčem a střelcem reprezentace. Za svoji trenérskou dráhu vedl několik ligových týmů a basketbalovou reprezentaci ČR. Byl členem trenérského týmu vítěze NBA Detroit Pistons v rámci Summer League, člen stáže v Unicaja Malaga a dalších. Nasbíral obrovské znalosti a nyní přednáší na téma coachingu a vytváření efektivních týmů. Je autorem a prezentujícím na International Coaches Clinic. Dále mimo jiné působí také jako sportovní ředitel ČBF, člen výkonného výboru ČOV a tajemník České trenérské akademie.

 

Přednáška „Budování efektivních týmů“

Potenciální úspěch leží v rukou Vašich lídrů a efektivní tým Vám zajistí lepší budoucnost. Není to ale jen o kombinaci skupiny lidí se správnými dovednostmi.

Předám Vám své osobní zkušenosti a poznatky ze setkání s úspěšnými lídry sportovních týmů. Ty v zásadě fungují stejně jako obchodní společnosti. Všichni chceme posilovat smysl pro týmovou práci a hledáme individualitu, která nám rozhodne utkání nebo uzavře obchodní vztah. Věřím, že postřehy Vám mohou pomoci položit základy pro vysoce produktivní tým, který dokáže komunikovat, spolupracovat a inovovat v atmosféře vzájemné důvěry a respektu.