Partneři

Generální partner
Image

Skupina ICZ působí na trhu od roku 1997 jako významný dodavatel informačních technologií a systémový integrátor – nabízí širokou paletu služeb od konzultací přes dodávky informačních systémů až po úplné převzetí sítě do svěřené správy. Dodávkově pokrývá oblasti aplikačního softwaru, bezpečnosti a infrastruktury, zejména pro odvětví veřejné správy, zdravotnictví, obrany, dopravy, financí, výroby, logistiky a bankovnictví. Vedle ČR a SR působí Skupina ICZ také v dalších zemích. V mnoha oborech informačních systémů je ICZ inovátorem. Týká se to např. oblasti sdílení obrazových informací ve zdravotnictví – řešení ePACS, některých softwarových řešení pro logistiku nebo unikátních postupů při zpracování rozsáhlých procesních celorepublikových resortních registrů. 

Hlavní partneři
Image

Posláním Fakulty informačních technologií ČVUT v Praze je již více než deset let poskytovat kvalitní technické vzdělání v hlavních oborech informatiky se zaměřením na informační a komunikační technologie na všech třech úrovních terciárního vzdělávání a provádět výzkumnou a vývojovou činnost srovnatelnou s předními evropskými výzkumnými fakultami informatiky. V České republice jsme unikátní například výzkumem robotů navigovaných stereoskopickou kamerou, svým pracovištěm pro forenzní analýzu důkazních materiálů digitální povahy či výzkumem masivně paralelních algoritmů.

Image

JSME IPMA® ČESKÁ REPUBLIKAJako jediní v ČR poskytujeme certifikace dle standardu IPMA (International Project Management Association), který se zaměřuje na kompetence projektových manažerů a ověřuje jejich schopnosti i pomocí simulace. Rozvíjíme komunitu PM a podporujeme začínající profesionály v Young Crew.

Partneři
Image

„There is a better way“ – tomu v Sympheře věříme. Pomáháme společnostem řídit velké projekty, agilní transformace i v dalších oblastech. Posilujeme hardskills i softskills např. pomocí PRINCE2® Agile, time management, stakeholder a jiných kurzů. Na základě tisíců referencí si troufáme říct, že jsme jedna z TOP firem na trhu v oblasti školení a konzultací projektového řízení.

Image

Skupina ČSOB jsme vedoucím hráčem na bankovním trhu. Naše motto „Digitálně a s lidmi“ nejlépe vyjadřuje investice do inovací a digitalizace, díky nimž neustále zkvalitňujeme obsluhu klientů v online prostředí i na pobočkách. Pod jednou střechou nabízíme vše pro řešení finančních potřeb. V oblasti bydlení jsme největším poskytovatelem úvěrů v Česku.

Image

ORBIT je česká IT firma působící převážně v regionu střední a východní Evropy. Poskytujeme služby, poradenství a servis v oblasti informačních technologií. Nabízíme cloudové služby, konsolidaci datových center, virtualizaci koncového bodu či servisní služby v oblasti IT. Co nás odlišuje, je ambice dělat skvělou práci pro skvělé zákazníky na úrovni, která je konkurenceschopná v kontextu celé Evropy. Již více než 30 let přinášíme ambiciózní technologická řešení. Našimi zákazníky jsou velké i menší firmy, které potřebují vytvářet odvážné a náročné IT projekty a my jim pomáháme. Naším úkolem je nalézt cestu a realizovat řešení. Je nás 40, jsme nabití zkušenostmi a stále máme vášeň pro technologie, chuť měnit svět a touhu hledat nové způsoby, jak technologie uplatňovat ve prospěch firem a lidí v nich.

Image

Společnost 2N byla založena v roce 1991 v České republice. Praha zůstává celosvětovou centrálou společnosti, její pobočky jsou nyní v dalších zemích (např. USA, Velká Británie, Německu, Itálii, Francii, Španělsku, SAE) a mají rozsáhlou distribuční síť po celém světě. Společnost 2N je celosvětovým lídrem v oblasti IP přístupových systémů. Díky svému silnému R&D je v čele inovací v tomto odvětví. 

V roce 2008 vyvinula první IP interkom na světě a o deset let později první interkom s podporou LTE/4G. Portfolio společnosti zahrnují vstupní interkomy, odpovídací jednotky do interiérů a přístupové systémy. 2N se specializuje především na rezidenční sektor. Produkty, které firma nabízí, podporují technologii Bluetooth a jsou kompatibilní s chytrými telefony a tablety. Pro 2N je design stejně důležitý jako inovace a je držitelem ocenění Red Dot a iF Design Awards.

Image

Studenti z ČVUT, ČZU a VŠE se spojili a vytvořili unikátní koncept sdílených vozů jménem Uniqway za podpory ŠKODA AUTO, a.s. a ŠKODA AUTO DigiLab, s.r.o. Carsharingová platforma se spustila 17. 10. 2018 a je k dispozici nejen studentům a pedagogům vysokých škol, ale i absolventům partnerských univerzit. Od března roku 2021 se služba rozšířila také do Mladé Boleslavi. V rámci spolupráce se ŠKODA AUTO VYSOKÁ ŠKOLA o.p.s. se starají o flotilu zdejší studenti - ambasadoři. Uživatelé si mohou vybírat až z 36 vozidel - ŠKODA FABIA, SCALA nebo elektrické CITIGOe iV a rozjíždět se nejen po České republice, ale i do zahraničí.

Podporovatelé
Image

Česká komora PMI je neziskovou organizací, jejímž posláním je aktivní podpora projektového řízení v České republice. Jsme lokální komorou Project Management Institute (PMI) a rozšiřujeme tak členům možnosti rozvoje, spolupráce, networkingu a sdílení znalostí mezi odborníky na lokální úrovni. Spolupracujeme s ostatními komorami PMI v zahraničí a přinášíme nová i moderní témata, která jsou inspirací pro zájemce o projektové řízení. Nabízíme příležitosti profesionálního rozvoje a udržení certifikace PMI. Realizujeme programy, jejichž cílem je přenos zkušeností mezi začínající projektové manažery i vzdělávání studentů na středních a vysokých školách. Organizujeme pravidelná online i onsite (Praha, Brno) setkání a přednášky na důležitá témata týkající se projektového řízení.

Image
Komora Projektových Manažerů sdružuje projektové manažery ze všech oborů a poskytuje tak unikátní platformu pro sdílení zkušeností a umožňuje žádoucí synergii napříč všem oborům trhu. KPM nechce být konkurencí, nechce soupeřit s dalšími organizacemi projektového řízení. Naopak – nabízí neutrální půdu a zázemí všem zájemcům, kteří si chtějí rozšířit obzor.
Image

Projektový underground je zejména diskuzní platformou projektových manažerů, která se pravidelně několikrát ročně schází, aby se její členové mohli podělit o zkušenosti z toho, co na jejich projektech funguje a nefunguje a potkat se s kolegy z oboru. 

Image

Studentská unie ČVUT je největší studentská nezisková organizace v střední Evropě a s více než 11 000 členy ve 24 klubech tvoří tu pravou studentskou atmosféru. Členy spojuje chuť tvořit něco nad rámec studijních povinností, učit se nové věci a získávat praktické zkušenosti často i mimo studijní obory. SU ČVUT organizuje nespočet pravidelných a ještě více nepravidelných aktivit od sportovních klání, přednášek, hudebních festivalů, promítání až po nejrůznější kurzy.

Image

Kariérko.cz je online vzdělávací platforma. Cílem platformy je inspirovat a motivovat mladé lidi, k proaktivnímu zájmu o vlastní kariéru, ukázat jim příležitosti, které mají a také životní a kariérní cesty, kterými se mohou inspirovat k vědomé volbě své budoucí profese.  

Platforma obsahuje rozhovory formou podcastů a videí, které doplňují články od odborníků i studentů a popisy profesí, dále pak mohou zájemci požádat o zaslání pracovních listů či se zúčastnit webináře. V uzavřené Facebookové skupině pak naleznou přehled příležitostí v oblasti kariérního rozvoje a neformálního vzdělávání (rozvojové projekty, stipendijní programy, exkurze a stáže, studium v zahraničí apod.). Platforma Kariérko.cz je dostupná online a zdarma.