Partneři

Generální partner

Skupina ICZ byla vytvořena v roce 1997 spojením předních IT firem v České a Slovenské republice. V rámci střední Evropy dnes skupina ICZ patří mezi významné dodavatele aplikačního programového vybavení, návrhu a implementace infrastruktury a řešení bezpečnosti informačních systémů.

Práce skupiny ICZ je postavena na budování dlouhodobého vztahu se zákazníkem. Při návrhu řešení je klíčem důkladné pochopení potřeby zákazníka a porozumění jeho vnitřním procesům, cílem pak zvýšit efektivitu zákazníkova podnikání.

Řešení, která skupina ICZ svým zákazníkům poskytuje, sahají od analýz a konzultací přes klasické dodávky informačních systémů až po kompletní převzetí vnitropodnikové sítě. Obsahově pokrývají oblasti aplikačního programového vybavení, systémové integrace, bezpečnosti, komunikace, infrastruktury a správy dokumentů.

Produkty a služby poskytuje skupina ICZ pro odvětví veřejné správy, zdravotnictví, telekomunikací, energetiky, dopravy, obrany, financí, výroby a logistiky.

Hlavní partneři

Accenture je globální společnost poskytující odborné služby a řešení v oblasti strategií, poradenství, digitálních technologií, technologických služeb, kybernetické bezpečnosti a podpory podnikových procesů. V oblasti projektového řízení se Accenture v České republice zaměřuje na rozsáhlé transformační projekty pro lokální a mezinárodní klienty (například z řad bank, pojišťoven, telekomunikačních operátorů a výroby), na kterých zastává typicky role na pomezí businessu a technologií.

Bližší představení českých kanceláří Accenture naleznete na portálu Proudly.cz
Česká spořitelna je velká banka s velkými možnostmi. Je to ale především banka plná výzev, příležitostí, příběhů, zajímavých a kreativních lidí, se kterými je radost pracovat. Potkejte se s námi a uvidíte sami.

V České spořitelně funguje pool externistů z řad vysokoškoláků, kteří se podílejí na chodu projektové kanceláře a strategických projektů. Díky této zkušenosti se dostávají k opravdu zajímavým příležitostem. Otevíráme mladým talentům dveře. Je potom na každém, do kterých dveří bude chtít vstoupit.
Posláním Fakulty informačních technologií ČVUT v Praze je již deset let poskytovat kvalitní technické vzdělání v hlavních oborech informatiky se zaměřením na informační a komunikační technologie na všech třech úrovních terciárního vzdělávání a provádět výzkumnou a vývojovou činnost srovnatelnou s předními evropskými výzkumnými fakultami informatiky. V České republice jsme unikátní například výzkumem robotů navigovaných stereoskopickou kamerou, svým pracovištěm pro forenzní analýzu důkazních materiálů digitální povahy či výzkumem masivně paralelních algoritmů.

Partneři

Jsme společnost itelligence a zaměřujeme se na řešení SAP. Tvoříme hodnoty pro naše klienty a pomáháme jim růst, být úspěšnější a transformovat se. Inovujeme, navrhujeme, implementujeme, spravujeme a neustále zlepšujeme obchodní řešení. Od našeho začátku před třiceti lety jsme pracovali s tisíci společnostmi. Spojujeme naše zkušenosti s lokální blízkostí, globálními schopnostmi a hodnotami našich lidí, vždy hledáme nejlepší řešení pro každého zákazníka. Proto nám lidé důvěřují. Po celém světě.
Projectman.cz je síť více než 4 000 profesionálů v oblasti projektového, změnového a agilního řízení a business analýzy. Jsme největší specializovaná firma v oblasti outsourcingu projektového řízení v ČR. Přednášíme na konferencích, spolupracujeme s nejlepšími experty na trhu a odbornými komunitami.

Naši konzultanti jsou pečlivě vybraní, s mimořádným potenciálem a ověřenými referencemi. Průběžně je rozvíjíme v oblasti odborných i „měkkých“ dovedností formou školení, mentoringu a koučingu.
„There is a better way“ – tomu v Sympheře věříme. Chcete pracovat s nejlepšími projektovými manažery? Mluvit přímo s managementem firmy a ovlivňovat její směřování?

Pomáháme společnostem řídit velké projekty, agilní transformace a v dalších oblastech. Posilujeme hardskills i softskills např. pomocí PRINCE2® Agile, time management, stakeholder a jiných kurzů. Na základě tisíců referencí si troufáme říct, že jsme jedna z TOP firem na trhu v oblasti školení a konzultací projektového řízení.
xPORT VŠE Business Accelerator pomáhá podnikatelům přetvářet inovativní nápady na úspěšný business. Program B2B Incubation nabízí moderní prostory, pevné místo v komunitě startupistů, kteří řeší stejné problémy, a přidává kvalitní detailní konzultace.

Každý týden se s Tebou někdo pobaví o tom, jak Tvůj business co nejrychleji posunout dál. Bude se snažit otevřít Ti dveře k partnerům nebo investorům. Jindy Ti jen vrátí klid či vyřeší problém s účetnictvím. Za 4 roky xPORTem prošlo více než 80 startupů včetně B2B firem jako Sens Foods, LS Interactive, Hugport, Techambition či Amio.

Podporovatelé

Česká komora PMI je lokální komunitou Project Management Institute (PMI). Sdružuje zejména profesionály pracující s rodinou standardů kolem Project Management Body of Knowledge (PMBOK). Jejím posláním je vědomá, aktivní a soustavná podpora projektového řízení v České republice. Pro profesionály v projektovém managementu pořádá přednášky, besedy u kulatého školu, neformální networkingové akce a svým členům nabízí i odborné poradenství a pomoc s přípravou na vybrané certifikace.
Komora Projektových Manažerů sdružuje projektové manažery ze všech oborů a poskytuje tak unikátní platformu pro sdílení zkušeností a umožňuje žádoucí synergii napříč všem oborům trhu. KPM nechce být konkurencí, nechce soupeřit s dalšími organizacemi projektového řízení. Naopak – nabízí neutrální půdu a zázemí všem zájemcům, kteří si chtějí rozšířit obzor.
Jsme IPMA® Česká republika. Rozvíjíme komunitu projektových manažerů v České republice a podporujeme profesionální rozvoj projektového řízení. IPMA® Česká republika je členskou národní asociací Internationational Project Management Association a jako jediná v České republice může certifikovat dle standardu IPMA®.
Univerzitní noviny ČZU iZUN.eu jsou největší nezávislou studentskou organizací na České zemědělské univerzitě v Praze, která na ČZU působí již 11. rokem. Tento soubor mediálních aktivit poskytuje nejen aktuální informace z prostředí studentů ČZU pomocí webového portálu www.izun.eu, ale projektový tým také pořádá různé kulturní a společenské akce či aktivně realizuje technické a tištěné projekty.
Projektový underground je zejména diskuzní platformou projektových manažerů, která se pravidelně několikrát ročně schází, aby se její členové mohli podělit o zkušenosti z toho, co na jejich projektech funguje a nefunguje a potkat se z kolegy z oboru.
Už více než deset let tvoříme obsah pro mladou cílovou skupinu - pravidelně vydáváme printový magazín Studenta, publikujeme na vlastním redakčním webu Studenta.cz, točíme videa (#vyčníWAY), pořádáme konference. Náš obsah netvoří jen studijní témata, věnujeme se celé řadě společenských, kulturních či politických zajímavostí.
Studentská unie ČVUT je studentská organizace s pestrou škálou klubů a velkou nabídkou nejrůznějších aktivit. Zároveň je to nezávislá organizace s vlastním řízením, strukturou, pravidly a posláním. Je realizací společných zájmů mnoha lidí.

Studentskou unii ČVUT tvoří 24 klubů, které organizují nespočet pravidelných a ještě více nepravidelných aktivit od sportovních klání, přednášek, hudebních festivalů, promítání po nejrůznější kurzy.