Novinky

O tématu konference: co si představíte, když se řekne „UMOŽNĚTE PROJEKTŮM ZAZÁŘIT“?

Stojí před vámi velká výzva → nový projekt. Rychle se zorientovat, nezapomenout na svatou trojici každého projektu (čas-peníze-scope) a protože máte i základní projektové „vychování“, hlídáte si rizika, kvalitu a pečujete o své stakeholdery. Ještě špetku leadershipu, ať se nám dobře spolupracuje a hotovo. Projekt zdárně dodán, jedno plácnutí po zádech (ještě ke všemu od babičky) a jede se dál – za rohem už totiž čekají další projekty…

Podle best practice jste zvládli všechno, co šlo. A přesto není po vašem projektu ani vidu ani slechu. Nevzbuzuje (pozitivní!) emoce v průběhu, natož na jeho konci, i když jste se nadřeli jako koně. A není to firmou – vždyť kolega nedávno dokončil projekt, moc se s tím nepáral a výsledek? Silné zapojení lidí, velká závěrečná prezentace, poplácání po zádech, oslava atd. Každý věděl, o co jde. Jak je to ale možné, co udělal tak výrazně jinak?

Nebo jiný příklad – týmová práce / projekt ve škole; konkurenční tým byl co do reakcí a hodnocení vyučujícího úspěšnější, i když víte, že jste do toho dali mnohem víc. Jen to evidentně nebylo tak vidět navenek. A o to právě taky jde. BÝT VIDĚT.

Možná vás napadne: „No, to je sice hezké, ale jak se říká: „není všechno zlato, co se třpytí“. Důležitá je kvalita!“ Na tom se shodneme. Nenabízíme vám tu žádné laciné pozlátko, ale přehnaná skromnost musí občas stranou. Komunikace a prezentace projektu v jeho průběhu je velmi podceňovanou součástí. Přesto má rozhodující vliv na jeho úspěch. Je třeba UKÁZAT jeho smysl, vytáhnout z něj maximum a pracovat také s potenciálem lidí v týmu. Zkrátka mít úspěšný projekt nebo nápad a zůstat s ním „stát v koutě“, je promarněná příležitost.

A právě proto vzniknul i letošní ročník PMconu. S pomocí ostřílených odborníků z praxe vám v rámci jednoho dne naservírujeme spoustu rad, tipů a triků, jak se nebát vystoupit na scénu, do světel reflektorů a ZAZÁŘIT. Se zdravým sebevědomím. Smysluplně. A hlavně, jak umožnit zářit i lidem kolem vás! Řeč bude o tématech jako např.:

  • Prezentace nápadu/projektu: Investor Pitch, Storytelling apod.
  • Osobní branding na LinkedInu a budování sítě kontaktů
  • Leadership a psychická odolnost
  • Tým: jeho budování, vedení, zapojení členů týmu
  • Prezentace, vč. chyb, které při jejich přípravě děláme nejčastěji
  • Jednání se zadavatelem, spolupráce se zákazníky a mýty kolem MVP
  • Trendy v projektovém řízení
  • a mnoho dalších, které vás mohou inspirovat k vašemu dalšímu pracovnímu i osobnímu rozvoji. 

Podrobnosti k programu na vás čekají na našem webu, stejně tak jako vstupenky – pospěšte pro ně!

Nahlédněte do programu konference PMcon 2022

Program letošní konference PMcon se pomalu plní, pojďme tedy společně nahlédnout, co jsme si pro vás na pátek 3. 6. 2022 připravili. 

Po krátkém úvodním slovu nastoupí na scénu Martin Vasquez, mistr improvizace a mentor řečníků. S Martinem proniknete do tajů sebeprezentace, jak na média a investory, no prostě zjistíte, Jak prodat svůj nápad! Následovat bude druhá přednáška, ale před tím než začne "zářit ve světle reflektorů", vás budeme ještě trošku napínat. 

Po doplnění energie v podobě kofeinu a zákusku pozveme na podium Michala Krejčího, manažera projektových manažerů, který ve své přednášce přiblíží roli projektového manažera v týmu, protože Tým je klíčem úspěchu. Nejen v projektovém řízení. Dopolední program uzavře Petr Janiš, který nám představí aktuální Trendy v projektovém řízení. 

Po obědové pauze proběhnou 2 běhy workshopů. Každý účastník si může vybrat z každého běhu 1 workshop. Můžete se těšit například na workshopy zaměřené na LinkedIn, budování týmu snů, prezentační dovednosti, správnou komunikaci se zadavatelem nebo workshop na MVP - co to vlastně je a proč je to tak důležité.  

Po konferenci je naplánován společný neformální networking, kde budete mít možnost potkat se s ostatními účastníky, přednášejícími, workshopisty i se samotnými pořadateli a sdílet mezi sebou dojmy z celého dne.  

Celým dnem vás v roli medorátora bude provádět skvělý Michal Korf, takže se určitě máte na co těšit.  

Pokud ještě nemáte vstupenky, napravit to můžete zde: www.pmcon.cz/vstupenky
Do konce března pro všechny se slevou 100 Kč! Cena je automaticky snížena, není potřeba zadávat slevový kód. 

Nezapomeňte nás sledovat také na sociálních sítích 

Facebook: FB PMcon.cz  

LinkedIn: LI PMcon.cz  

Save the date: PMcon 2022 bude!

Přesto, že ještě není ani jaro, přinášíme první vlaštovky! S radostí Vám oznamujeme, že se v pátek 3. června 2022 uskuteční sedmý ročník konference o projektovém řízení. Po nucené pauze jsme zpět v plné síle a těšíme se na další společné zážitky a sdílení zkušeností. Téma pro letošní ročník je Umožněte projektům zazářit!

Konference PMcon 2022 se bude znovu konat v Nové budově ČVUT v pražských Dejvicích. I tento rok se můžete těšit na zkušené přednášející, zajímavé workshopy, pestrý doprovodný program a v neposlední řadě i tradiční večerní networking. Více informací budeme zveřejňovat postupně, tak nás nezapomeňte sledovat na webu nebo na sociálních sítích Facebook a Instagram.

PMcon 2019 klepe na dveře! Na co se můžete těšit?

Další konference PMcon se nazadržitelně blíží! Již šestý ročník akce se uskuteční 31. května 2019 v prostorách Nové budovy ČVUT v Praze - Dejvicích. Nosným tématem bude tentokrát leadership a aplikace jeho principů při každodenním řízení projektů. Na letošním PMconu vystoupí během 4 přednášek a 7 workshopů celkem 18 hostů. Budete mít jedinečnou příležitost setkat se se zástupci významných firem, jako jsou například STRV, Česká spořitelna, Accenture, T-Mobile, Ackee, itelligence, Projectman, Symphera a další.

Kdo stojí za PMconem 2019? Seznamte se se členy týmu!

Konference PMcon by nemohla vzniknout bez týmu nadšených lidí, kteří na ní v průběhu roku pracují. Náš tým sice není nijak zvlášť početný, zato velmi různorodý – studenti, budoucí magistři, již pracující… zkrátka od každého něco! Přečtěte si krátké rozhovory s některými ze členů organizačního týmu PMconu 2019 a zjistěte, co je na konferenci baví, co podle nich může účastníkům přinést, a jaký je jejich osobní pohled na leadership.