Novinky

Nahlédněte do programu konference PMcon 2022

Nahlédněte do programu konference PMcon 2022

Program letošní konference PMcon se pomalu plní, pojďme tedy společně nahlédnout, co jsme si pro vás na pátek 3. 6. 2022 připravili. 

Po krátkém úvodním slovu nastoupí na scénu Martin Vasquez, mistr improvizace a mentor řečníků. S Martinem proniknete do tajů sebeprezentace, jak na média a investory, no prostě zjistíte, Jak prodat svůj nápad! Následovat bude druhá přednáška, ale před tím než začne "zářit ve světle reflektorů", vás budeme ještě trošku napínat. 

Po doplnění energie v podobě kofeinu a zákusku pozveme na podium Michala Krejčího, manažera projektových manažerů, který ve své přednášce přiblíží roli projektového manažera v týmu, protože Tým je klíčem úspěchu. Nejen v projektovém řízení. Dopolední program uzavře Petr Janiš, který nám představí aktuální Trendy v projektovém řízení. 

Po obědové pauze proběhnou 2 běhy workshopů. Každý účastník si může vybrat z každého běhu 1 workshop. Můžete se těšit například na workshopy zaměřené na LinkedIn, budování týmu snů, prezentační dovednosti, správnou komunikaci se zadavatelem nebo workshop na MVP - co to vlastně je a proč je to tak důležité.  

Po konferenci je naplánován společný neformální networking, kde budete mít možnost potkat se s ostatními účastníky, přednášejícími, workshopisty i se samotnými pořadateli a sdílet mezi sebou dojmy z celého dne.  

Celým dnem vás v roli medorátora bude provádět skvělý Michal Korf, takže se určitě máte na co těšit.  

Pokud ještě nemáte vstupenky, napravit to můžete zde: www.pmcon.cz/vstupenky
Do konce března pro všechny se slevou 100 Kč! Cena je automaticky snížena, není potřeba zadávat slevový kód. 

Nezapomeňte nás sledovat také na sociálních sítích 

Facebook: FB PMcon.cz  

LinkedIn: LI PMcon.cz